176914-2017 - ÄndringSverige-Falun: Medicinsk utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ultraljudsapparater för hjärtdiagnostik.
Referensnummer: LD16/03910
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Ultraljud för hjärtdiagnostik till lasaretten i Falun Mora Avesta och Ludvika.