176983-2017 - ÄndringSverige-Ronneby: Elmateriel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Elmaterial.
Referensnummer: 17/10
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31681410 Elmateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Anbudets giltighetstid:
Anbud ska vara giltigt till och med 30.12.2017.