177010-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Förmedling av vårdpersonal – Bemanningstjänster - sjuksköterskor
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bemanningstjänster - sjuksköterskor
Beskrivning: Bemanningstjänster - sjuksköterskor
Intern identifierare: KLF 2025/203
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79624000 Förmedling av vårdpersonal
Ytterligare klassificering (cpv): 85141200 Sjukskötersketjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Bemanningstjänster - sjuksköterskor