See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digitalt stöd för mellanlagring
Beskrivning: Digitalt stöd för mellanlagring
Föregående meddelande: 816876-2025
Intern identifierare: UE 25.087
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000