177232-2022 - ÄndringSverige-Uppsala: Cytometrar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Flow cytometer
Referensnummer: UH2021_52
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38434510 Cytometrar
II.1.4.
Kort beskrivning
A flow cytometer.