See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobiltelefoner och surfplattor 2025
Beskrivning: Region Stockholm har som avsikt att skapa ett gemensamt ramavtal för mobiltelefoner och surfplattor med fördefinierade typkonfigurationer, vilka upphandlas som tjänst.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30121410 Telefon-/faxomkopplare