2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontrakt avseende Generalkonsult/husarkitekt för jordbruksegendomar (kungsgårdar)
Beskrivning: Kontrakt avseende Generalkonsult/husarkitekt för jordbruksegendomar (kungsgårdar) Mellersta och Norra Sverige. Sydvästra Sverige. Sydöstra Sverige.
Intern identifierare: 25/32
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000