2. Förfarande
Förfarande
Titel: Brandskyddsprodukter
Beskrivning: Upphandlingen omfattar leverans och installation av brandskyddsprodukter och tjänster. Detta inkluderar handbrandsläckare, släckutrustning, brandarmatur, pulveraggregat, brandfiltar, brandposter och tillbehör, brandslangar, skyltar, utrymningsprodukter, nödbelysning och skyddsutrustning. Vidare ingår service och underhåll av brandutrustning, inklusive underhåll och översyn av brandsläckare, brandposter, utrymningsskyltar,
Intern identifierare: 2025-048
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51700000 Installation av brandskyddsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000