2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inredning och utrustning till tandvårdsmottagningar
Beskrivning: Inredning och inventarier tandvårdsmottagning
Intern identifierare: 2026-8365
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33130000 Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Beskrivning: tandvårdsmottagning
Intern identifierare: 1882994-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: AO1 Unit
Beskrivning: Unit
Intern identifierare: 1882995-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: AO2 Dental utrustning
Beskrivning: Dental utrustning
Intern identifierare: 1882996-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: AO3 Kompressor
Beskrivning: Kompressor
Intern identifierare: 1882997-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: AO4 Sadelstol
Beskrivning: sadelstol
Intern identifierare: 1882998-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: AO5 Takbelysning
Beskrivning: Takbelysning
Intern identifierare: 1882999-5