2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skadedjursbekämpning
Beskrivning: Syftet med ramavtalet är att täcka Stadsfastighetsförvaltningens behov av skadedjursbekämpning under tiden som Förvaltningen för inköp och upphandling Göteborgs Stad färdigställer sin ramavtalsupphandling och de avtalen blir giltiga.
Intern identifierare: SFF-2024-00215
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000