2. Förfarande
Förfarande
Titel: Verkstadstjänster maskiner och maskintillbehör
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal Verkstadstjänster för maskiner och maskintillbehör. Ramavtalet omfattar service- och reparationstjänster av maskiner och maskintillbehör
Intern identifierare: UH 2024-000548
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 50114100 Reparation av lastbilar, 50530000 Reparation och underhåll av maskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000