Huvudsaklig CPV-kod 50240000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende sjöfart och annan utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Svenska Sjöfartsverket (SjöV) ger Er tillfälle att lämna anbud avseende installation av tvärpropellrar, avfallsanläggning, målning samt diverse övriga varvsarbeten på arbetsfartyget Scandica.