Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling, 79990000 Diverse företagstjänster, 90700000 Miljötjänster, 90711400 Tjänster med avseende på miljökonsekvensbedömning (MKB) utom för byggprojekt, 90712000 Miljöplanering, 90713000 Miljörådgivning