2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inredning och utrustning till sjukvårdsmottagningar
Beskrivning: Inredning och utrustning till sjukvårdsmottagningar
Intern identifierare: 2024-2462
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Beskrivning: Generella krav
Intern identifierare: 1851716-0
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: AO1
Beskrivning: utrustning sjukvårdsmottagning
Intern identifierare: 1869372-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: AO2
Beskrivning: utrustning till sjukvårdsmottagningar
Intern identifierare: 1880546-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: AO3
Beskrivning: utrustning för sjukvårdsmottagningar
Intern identifierare: 1880548-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: AO4
Beskrivning: Utrustning för sjukvårdsutrustning
Intern identifierare: 1880556-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: AO5
Beskrivning: Utrustning av sjukvårdsmottagningar
Intern identifierare: 1880557-5
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: AO6
Intern identifierare: 1880559-6