177577-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Miljötjänster – Upphandling avseende Kustvattenkontrollen Halland
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling avseende Kustvattenkontrollen Halland
BeskrivningUpphandlingen avser kustvattenkontroll i Halland.
Intern identifierare2551-2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90700000 Miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelObligatorisk del
BeskrivningSe upphandlingsdokument
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell del