17762-2022 - KonkurrensutsättningSverige-Uppsala: Möbler
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av dokumentskåp, arkivskåp, säkerhetsskåp, värdeskåp
Referensnummer: KSN-2021-03056
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39100000 Möbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av vertikalskåp, dokumentskåp, arkivskåp, aktskåp, säkerhetsskåp och värdeskåp
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39122100 Skåp, 39132100 Dokumentskåp, 44421600 Värdeförvaringsskåp, 44421720 Förvaringsskåp
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen