177718-2019 - ResultatSverige-Stockholm: Apparater för ljud- och videoinspelning samt ljud- och videoavspelning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mixersystem för Kungasalen och Lilla Salen
Referensnummer: 18/999
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32330000 Apparater för ljud- och videoinspelning samt ljud- och videoavspelning
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverans och installation av mixersystem för liveljud i Kungasalen och Lilla Salen på Kungl. Musikhögskolan i Stockholm.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen