See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2025 Revisionstjänster Region Norrbotten
Beskrivning: Upphandlingen avser avtal på Revisionstjänster för leverans till Region Norrbotten
Intern identifierare: 25/506
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000