2. Förfarande
Förfarande
Titel: För utförande av utförandeentreprenad Väg 61 Etapp 1 Framnäs-Högboda inom Kils kommun, Värmlands län.
Beskrivning: Väg 61 Etapp 1 Framnäs-Högboda
Intern identifierare: KOM-415169
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233120 Vägbygge
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: För utförande av utförandeentreprenad Väg 61 Etapp 1 Framnäs-Högboda inom Kils kommun, Värmlands län.