177804-2022 - ResultatSverige-Kristianstad: Hälsovårdstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konduktiv Pedagogik
Referensnummer: 2021-O001371
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85100000 Hälsovårdstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Konduktiv Pedagogik.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
85100000 Hälsovårdstjänster, 85112200 Öppenvård, 85142100 Sjukgymnasttjänster, 85312500 Rehabiliteringstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen