Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Leveransplats
Postadress: Tomtebodavägen 23 B
Ort: Solna
Postnummer: 17165
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)