177956-2017 - ÄndringSverige-Lidköping: Telefonväxeltjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service och support telefoni.
Referensnummer: 2017-31
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
64214200 Telefonväxeltjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Lidköpings kommun upphandlar tillsammans med kommunerna i västra Skaraborg Essunga, Grästorp, Götene och Skara service och support på telefoni växel.
Sista anbudsdag:
För sent inlämnat anbud accepteras inte. Anbud ska vara inlämnat senast 9.5.2017 23:59.