See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster - Belysningsbyte Råneåskolan hus 04 - Detaljprojektering
Beskrivning: Den här upphandlingen avser ett avrop från avtalsområdet: Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster, delområde Projektering EL. Uppdraget omfattar detaljprojektering EL för byte av belysning i Råneåskolan hus 04 (matsal, kök och sporthall) inom Luleå kommun.
Intern identifierare: KLF 2024/402
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Avrop Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster - Belysningsbyte Råneåskolan hus 04 - Detaljprojektering