VafabMiljö Kommunalförbund har för avsikt att upphandla en ny extern webbplats. Uppdraget omfattar uppbyggnad, implementering, utvecklig, support, drift och underhåll samt säkerhetsåtagande av köparens nya hemsida i enlighet med detta upphandlingsdokument.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72410000 Leverantörstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen