2. Förfarande
Förfarande
Titel: Datoranpassingar för personer med synnedsättningar och punktskrivare
Beskrivning: Datoranpassingar för personer med synnedsättningar och punktskrivare
Intern identifierare: 2025-O001612
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38624000 Synhjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000