See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Friskvårdsportal
Beskrivning: Västmanland-Dalarnas löneavdelning med säte i Norbergs kommun bjuder in till anbudsgivning gällande friskvårdsportal med förmånscykel för sina medlemskommuner Fagersta kommun, Skinnskattebergs kommun, Smedjebackens kommun Avesta kommun, Hedemora kommun samt Norra Västmanlands Kommunalteknikförbund.
Intern identifierare: NBGK LN 2025/0011
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandlingsföreskrifter
Intern identifierare: 1733821-0
Ytterligare klassificering (cpv): 48219300 Programvara för administration, 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Uteslutning och kvalificering av leverantör
Intern identifierare: 1733822-1
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48219300 Programvara för administration
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: MALL-Avtal
Intern identifierare: 1733823-2
Ytterligare klassificering (cpv): 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer, 48450000 Programvara för tidsredovisning eller personal
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Utvärderingsmodell
Intern identifierare: 1763501-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Kontaktuppgifter
Intern identifierare: 1733824-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Kravspecifikation
Intern identifierare: 1733826-5