2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvårdstjänster till sim- och idrottshallar söderort
Beskrivning: Stockholms stad genom Idrottsförvaltningen bjuder in till anbudsgivning avseende lokalvårdstjänster till sim- och idrottshallar söderort.
Intern identifierare: IDF 2024/2559
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning, 90911200 Städning av byggnader, 90919300 Städning av skolor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Lokalvårdstjänster till sim- och idrottshallar söderort