2. Förfarande
Förfarande
Titel: Diet for rodents (rats and mice)
Beskrivning: Diet for rodents (rats and mice)
Intern identifierare: SU-465-0154-23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15700000 Djurfoder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Diet for rodents (rats and mice)