2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tandläkartjänster Kriminalvården 2024:1
Beskrivning: Tandläkartjänster
Intern identifierare: 2024-2461
Förfarandets viktigaste kännetecken: Upphandlingen genomförs enligt 19 kap lag (2016:1145) om offentlig upphandling.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mall tandläkartjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 1 Västervik
Beskrivning: Tandläkartjänster till anstalten Västervik
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 2 Viskan
Beskrivning: Tandläkartjänster till anstalten Viskan
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde 3 Berga
Beskrivning: Tandläkartjänster till häktet Berga