See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtjänster 2025
Beskrivning: Osbybostäder upphandlar städtjänst av trapphus, tvättutrymmen, lägenheter (flyttstädning) och loftgångar i hyreshus och lokaler i Lönsboda, Osby och Killeberg. Avtal avses att tecknas med en entreprenör.
Intern identifierare: 2025-403
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Städtjänster 2025