178303-2024 - Resultat
Sverige – Träbränslen – Bränslebriketter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBränslebriketter
BeskrivningLunds kommun, inbjuder intresserade leverantörer till anbudsgivning i denna upphandlingen avseende Bränslebriketter för uppvärmning av Svaleboskolan i Veberöd, Lund. Uppdraget innefattar leveranser av bränslebriketter under vinterhalvåret.
Intern identifierareSN2024/0038
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 09111400 Träbränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelUpphandlingsdokument