178329-2021 - ÄndringSverige-Skellefteå: Jordbruks- och trädgårdsprodukter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Jord, gödsel och gräsfrö
Referensnummer: UH-2021-5
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
03100000 Jordbruks- och trädgårdsprodukter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser leverans av plantjord, gödsel och gräsfrö.