2. Förfarande
Förfarande
Titel: Underhåll och skötsel av våtmark Alhagen
Beskrivning: Nynäshamn kommun bjuder in leverantörer att lämna anbud på underhåll och skötsel av våtmark Alhagen. Ramavtal tecknas med en leverantör.
Intern identifierare: KS/2024/0396/059
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000