2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sjukhussängar, madrasser, kuddar och sängbord
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Region Hallands samlade behov av sjukhussängar, madrasser, kuddar och sängbord, samt tillbehör och reservdelar.
Intern identifierare: RS250102
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33192120 Sjukhussängar
Ytterligare klassificering (cpv): 33192000 Möbler för sjukvårdsändamål, 33192100 Sjukbäddar, 33192130 Inställbara sängar med motor, 39143112 Madrasser, 39143123 Nattduksbord
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1597507
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Intern identifierare: 1600487