2. Förfarande
Förfarande
Titel: Metabolomics analysis
Beskrivning: The procurement includes the analysis of serum samples using untargeted panel for metabolomics, data quality control, and the return of data with annotations.
Intern identifierare: 2-146/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33127000 Utrustning för immunanalys
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000