Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Regional anestesi och centrala infarter
Referensnummer: VF2017-0024
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Förhandsannons - RFI angående upphandlingen Regional anestesi och centrala infarter.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33170000 Anestesi och återupplivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Inom kort kommer upphandlingen Regional anestesi och centrala infarter att annonseras.
Är ni som leverantör intresserad av att ta del av, samt lämna synpunkter på underlaget till upphandlingen är ni välkomna att snarast kontakta ansvarig kategoriledare för att få aktuella dokument för ifyllnad skickade via mail.
Vi önskar din ifyllda artikelspecifikation åter senast 8 maj.