Kort beskrivning
FMV har för avsikt att upphandla standardsortiment (benämns sedan: bassortiment i texten) inom Anbudsområde A - Plåtskåp och inom Anbudsområde B - Förvaringslösningar till konkurrenskraftiga priser, till myndigheterna.
Anbudsområde A Plåtskåp har ett (1) bassortiment som omfattar följande produktområden som återfinns i Bilaga 5 - Prisformulär bassortiment, flik 2:
2. Småfackskåp
Anbudsområde B Förvaringslösningar har ett (1) bassortiment som omfattar följande produktområden som återfinns i Bilaga 5 - Prisformulär bassortiment, flik 3:
2. Förvaringsskåp