178481-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallstjänster – Kärltvätt
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKärltvätt
BeskrivningUppdraget omfattar tjänsten kärltvätt. Därför är det av stor vikt för beställaren att antagen leverantör har erfarenhet av kärltvätt.
Intern identifierareFAM-2025-00015
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90918000 Rengöring av avfallsbehållare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000