2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggmaterial - Betongprodukter
Beskrivning: Ramavtal gällande köparens behov av inköp och leverans av betongprodukter för markarbeten i offentlig miljö.
Intern identifierare: ALLM.2024.952
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44910000 Sten för byggnation
Ytterligare klassificering (cpv): 44114000 Betong, 44114200 Betongvaror, 44114250 Betongplattor, 44912000 Diverse byggnadssten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000