2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyrestoaletter
Beskrivning: Gemensam upphandling för park egen regi
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24955000 Kemiska toaletter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Hyrestoaletter