17864-2026 - Resultat
Sverige – Städning av byggnader – Lokalvårdstjänster, administrativa lokaler
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvårdstjänster, administrativa lokaler
Beskrivning: Lokalvård med tillhörande tjänster för Magnentus Building, Norrköping.
Intern identifierare: Ä-2025-024087
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911200 Städning av byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000