2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2025-1025 Framtida robust livsmedelsförsörjning
Beskrivning: Upphandling av framtida robust livsmedelsförsörjning, inklusive lokal distributionshubb och prenumeration av basprodukter inom ramen för ansvarsområdet civilförsvarstjänster till Södertälje kommun.
Intern identifierare: 25/59
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Ytterligare klassificering (cpv): 75222000 Civilförsvarstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000