2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-System för beredning av sterila och cytotoxiska läkemedel
Beskrivning: Upphandling av IT-System för beredning av sterila och cytotoxiska läkemedel.
Intern identifierare: IN-IN24-0358
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72610000 Datastöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000