178766-2020 - KonkurrensutsättningSverige-Stockholm: TV-övervakningssystem
Meddelande om upphandling – försörjningssektorerna
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Videoanalys för tunnelbanan
Referensnummer: TN 2020-0215
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32323500 TV-övervakningssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Licenser, support och underhåll för videoanalysverktyg i tunnelbanan.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
32323300 Videoutrustning, 32323400 Utrustning för videoavspelning, 32351100 Videoredigeringsutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen