178819-2021 - ResultatSverige-Skärhamn: Installation av styr- och reglersystem
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ref 2020-121 Ramavtal VA Styr och regler EL
Referensnummer: 2020-121
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
51900000 Installation av styr- och reglersystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal avseende Styr och regler el- till kommunens VA- verksamheter
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45311200 Elektriska kopplingsarbeten, 45317000 Övriga elinstallationsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen