178826-2023 - ÄndringSverige-Linköping: Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Immunohistokemiutrustning
Referensnummer: UC-2022-160
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av utrustning för immunhistokemi, immuncytokemi, in situ hybridisering och Immunfluorescens. Med utrustning avses instrument, dator, programvara, tangentbord, mus, bildskärm och etikettskrivare.
Helt eller delat anbud
Anbud ska lämnas på hela uppdraget/omfattningen. Upphandlande myndighet kommer att anta ett (1) anbud.