178827-2019 - ResultatSverige-Karlstad: Konsulttjänster för företagsutveckling
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Chefshandledning och grupputveckling
Referensnummer: 0295-18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser avtal med leverantörer som ska vara oberoende expertresurser inom chefshandledning och grupputveckling för successiva avrop under en avtalsperiod på 2 år med möjlighet till förlängning 1 + 1 år.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling, 79414000 Konsulttjänster för personalförvaltning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen