17883-2021 - ÄndringSverige-Uppsala: Datorrelaterad utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hyra av reproutrustning
Referensnummer: SLU ua 2020.2.4.4-4701
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30230000 Datorrelaterad utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Hyra av digitalpress och storformatsskrivare/plotter