178841-2024 - Planering
Sverige – Ortopediska artiklar – Extern remiss- Ortopediska implantat -Rygg
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelExtern remiss- Ortopediska implantat -Rygg
BeskrivningExtern remiss, avser ryggimplantat
Intern identifierare2024-O000665
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33141700 Ortopediska artiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar