See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Enkätverktyg för att kartlägga organisatorisk och Social arbetsmiljö och patientsäkerhetskultur
Beskrivning: Denna upphandling avser verktyg för genomförande av olika former av medarbetarenkäter, såväl större årliga mätningar som pulsmätningar löpande vid behov. Utöver detta ska en uppföljning av systematiskt arbetsmiljöarbete genomföras årligen i verktyget. Verktyget ska kunna användas såväl på övergripande regionnivå som av chefer med arbetsmiljöansvar.
Intern identifierare: UPPH2025-00066
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48460000 Programvara för analys, forskning, matematik eller prognos, 48810000 Informationssystem, 79311000 Undersökningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000